Powerslide Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity, 41, 3x, 100

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity - fitness model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí.

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity - fitness model vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí využít výhody tříkolečkových bruslí. 

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

 

Popis:

Tříkolečkové brusle se třemi 100mm kolečky jsou stabilní, lehce se ovládají a lépe překonávají nerovnosti.

Brusle vyrobeny pouze z těch nejlepších materiálů, kombinují měkký svršek, který se přizpůsobí vašemu stylu, se stabilní platformou montážního systému TRINITY X, který poskytuje tak novou úroveň výkonu.

Botička, která je osazena revolučním Trinity rámem s kolečky 100mm/83A a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o nejmenší velikost koleček z této kategorie.

Rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou), to umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability.

Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.

Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště i skvělou ovladatelnost, skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle.

Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů.

Upínání je pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a páskem přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě.

Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové EVA pěny je příjemné a během používání se dotvaruje přímo na nohu bruslaře.

Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu.

Další parametry Powerslide Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton Chrome 100 Trinity, 41, 3x, 100

  • EAN: 4040333569016
  • Cena: 3959 Kč
  • Výrobce: Powerslide
  • Velikost EUR: 41