KNEIPPŮV CHODNÍK

KNEIPPŮV CHODNÍK

Příjemné prohřívání nohou v teplé vodě a je střídáno ochlazováním v ledové vodě. Celou proceduru jsou Vaše chodidla jemně masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé Vaše tělo.

Ve dvou bazéncích se dnem pokrytým oblázky je umístěna teplá (40°C) a studená (12°C) voda. Nejprve se procházíte v bazénku s teplou vodou, ve kterém se chodidla důkladně prohřejí. Poté budete několik vteřin přešlapovat v bazénku se studenou vodou a celý cyklus několikrát zopakujete.

Kneippův chodník je součástí procedur německého faráře Sebastiana Kneippa, který se v 19. století zabýval přírodní medicínou a vodoléčbou. Kneippův chodník se stal neodmyslitelnou součástí  lázeňských zařízení.

Střídáním teplé a studené vody dosahuje Kneippova lázeň blahodárných účinků na prokrvení nohou a metabolismus. Pomáhá nejen při poruchách krevního oběhu, ale i při bolestech hlavy a nachlazení.


KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK POSEZENÍ KNEIPPŮV CHODNÍK KNEIPPŮV CHODNÍK

ODBhMDE