» GRAVITY® FUNKČNÍ TRÉNINK

Jaké jsou výhody funkčního tréninku na GTS?

Na GTS svaly pracují tak, jak jsou používány v životě – a to z hlediska páky zatížení a pohybu. Cvičení na GTS probíhá v plném rozsahu kloubní pohyblivosti ve všech třech základních rovinách (sagitální – předozadní, frontální - čelní a transverzální - příčná).

Funkční trénink na GTS je založen na přirozených pohybových vzorcích a správné biomechanice. Když spočívá lidské tělo celou vahou na pohybující se nakloněné rovině, může se volně pohybovat v jakékoliv rovině pohybu. Funkční trénink ve více rovinách umožňuje zaměření na konkrétní fitness cíle.

Také neomezený počet poloh těla nabízí různé varianty cvičení, zatímco nastavitelný kladkový systém a vyměnitelná základna podporují správné působení úhlu a pohybových vzorců.

Během cvičení na GTS kopíruje usnadněná svalová adaptace přirozený pohyb, což vede ke zlepšení funkční výkonnosti. To představuje zlepšení sportovní výkonnosti a fitness úrovně.

Jen při minimu lidských aktivit se pohyb odehrává v jedné rovině. Většina lidských činností je prováděna současně ve všech třech rovinách pohybu. Trénink na GTS umožňuje pohyb ve všech rovinách a tím připravuje tělo k optimální výkonnosti. 


gravity gravity gravity gravity


logo gravity

Jak můžete získat výsledky za pouhých 60 minut cvičení na GTS?

Každé cvičení na GTS je kombinací protažení i flexe pro vytvoření komplexního vlivu na rozvoj a posílení svalů v krátkém časovém úseku. Dynamický kladkový systém, nastavitelná výška sklonu a pohyblivá deska podporují přirozený a součinný pohyb těla a zapojují několik svalových skupin najednou, a tím vytváří efektivní, rychlé komplexní tělesné cvičení. Výsledky jsou rychlé a znatelné.

 

 

Rozpis hodin najdete na http://www.jbi-fitness.cz/jbi/25-FITNESS/56-ROZPIS-CVICENI

 

 

Ceník GRAVITY

 

1. první lekce

zdarma

1 lekce při zaplaceném depozitu 2000,-Kč                                                                       155,-/195,-

 

ZmVmYzY4YT